П`ятниця, 24.05.2024, 09:54
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Друзі сайту

Бобровицький районний відділ освіти

Бобровицька ЗОШ № 1

Педагогічна преса

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Бобровицький районний методичний кабінет

Методичні об'єднання педагогічних працівників Бобровицького району

1.

Методичне об'єднання директорів загальноосвітніх навчальних закладів

"Удосканалення управлінської діяльності, підвищення результативності і якості навчально-виховного процесу шляхом упровадження ІКТ". Лоленко С.М.
2. Методичне об'єднання заступників директорів з навчальної роботи  "Підвищення рівня навчально-методичної підготовки і фахової майстерності педагогічних працівників шляхом впровадження інноваційних технологій в організацію методичної роботи".  Оніщенко Л.О.
3. Методичне об'єднання заступників директорів з виховної роботи "Підвищення професійної компетентності педагогів у здійсненні процесу виховання школярів, активного впровадження в педагогічну практику новітніх виховних форм, методів і технологій". Орел С.В.
4. Методичне об'єднання шкільних бібліотекарів "Шляхи підвищення читацької активності та культури школярів". Дезера Л.С.
5. Методичне об'єднання практичних психологів та соціальних педагогів "Робота над створенням психологічного клімату у учнівських та учительських колективах району шляхом соціально-психологічного супроводу". Липко К.М. 
6. Методичне об'єднання завідувачів дошкільних навчальних закладів "Впрвадження в практику роботи дошкільних закладів Базової програми розвитку дитини дошкільного віку "Я у світі". Вітюк Т.В.
7. Методичне об'єднання вчителів української мови і літератури "Удосконалення форм і методів навчання, забезпечення творчого співробітництва вчителів та учнів".

Крамаренко Л.М.

Басиста Л.С.

8. Методичне об'єднання вчителів іноземної мови "Професійна майстерність і творчість учителя - запорука міцних знань учнів". Ющенко н.О.
9.

Методичне об'єднання вчителів фізичного виховання та

Захисту Вітчизни 

"Розвиток основних фізичних, психічних та духовних якостей учнів засобами фізичного виховання".

"Формування фізичної та психологічної готовності юнаків до військової служби" .

Казимова Л.М.

Савон А.П.

10. Методичне об'єднання вчителів світової літератури "Виховання вдумливого і вимогливого читача, прилучення до високого мистецтва слова, формування підростаючого покоління на кращих зразках світової класики". Казієва С.Л.
11. Методичне об'єднання вчителів хімії та біології "Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках біології та хімії в умовах особистісно-орієнтованого навчання шляхом впровадження ІКТ в навчаний процес".

Лухта Т.Г.

Ляшик В.В.

12. Методичне об'єднання вчителів фізики, математики та інформатики

"Розвиток дослідницьких якостей учнів на уроках фізики".

"Шляхи підвищення ефективності сучасного уроку математики. Організація роботи з обдарованими учнями".

"Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій, методу проектів на основі компетентнісно-зорієнтованого підходу для підвищення результативності та якості навчальної роботи вчителя".

Нетреба В.М.

Ілляшенко Л.І.

Слива О.О.

13. Методичне об'єднання вчиетлів історії, правознавства та етики "Розвиток учнівських компетентностей на уроках історії, правознавчства та етики як основа успішності навчання".

Кривченко Л.М.

 

14. Методичне об'єднання вчителів початкових класів та ГПД

"Вповадження новітніх технологій у навчання учнів початквих класів".

"Інтегрований підхід у навчання і виховання молодших школярів".

Назаренко О.В.

Лопата О.Г.

15. Методичне об'єднання вчителів географії та економіки "Застосування інноваційних технологій на укроках географії та економіки в світлі особистісно зорієнтованого навчання". Лось Н.Г.
16. Методичне об'єднання вчителів образотворчого мистецтва, музики, художньої культури "Формування творчих умінь і навичок, виховання потреби і здатності школярів до самореалізації у сфері музики, образотворчого мистецтва та культури".

Максимова С.П.

 

17. Методичне об'єднання вчителів трудового навчання "Форми підвищення пізнавальної активності учнів шляхом впровадження освітніх технологій на уроках трудового навчання". Іщенко Н.О.