Статистика
Онлайн всього: 2 Гостей: 2 Користувачів: 0
|
Головна » 2012 » Листопад » 22
20 листопада 2012 року Чернігівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти проводив семінар-нараду завідувачів методичноми кабінетами та директорів шкіл області з питання впровадження науково-педагогічного проекту "Ітелект України". З презентацією проекту виступили представники Харківської гімназії № 169. Досвідомом роботи над даним проектом ділилися директор нашого закладу Ралко В.М. та вчитель початкових класів Борисенко В.Г.
Переглядів:
574
|
Додав:
rono
|
Дата:
22.11.2012
| |
|